Zdrowie i Ty

Zatrzymaj młodość z kremem Saint Legiere!

Każda kobieta marzy o zachowaniu młodego wyglądu. Odpowiedzią na oczekiwania kobiet jest szwajcarski krem odmładzający – Saint Legiere Clinical Repair. Jest to wszechstronny kosmetyk, który dzięki bogatemu i oryginalnemu składowi dopasowuje się do oczekiwań naszej skóry.

Dlaczego warto wybrać krem Saint Legiere?

Kompozycja składu kremu Saint Legiere Clinical Repair została tak dobrana, aby stworzyć kosmetyk zawierający najskuteczniejsze składniki odmładzające w najbardziej efektywnych proporcjach. Krem Saint Legiere zawiera ponad 30 składników aktywnych:

– Witaminy

– Olejki naturalne

– Minerały

– Ekstrakty roślinne oraz  owocowe

– Nowoczesne substancje odmładzające

Unikalny kompleks odmładzający Saint Legiere

Dodatkową cechą wyróżniającą krem Saint Legiere Clinical Repair jest kompleks Rose d’Or. Jest to autorskie połączenie olejku z róży rdzawej i złota koloidalnego, które posiada zdolność do maksymalnego stymulowania produkcji elastyny oraz kolagenu.

Jak aplikować krem Saint Legiere?

Krem Saint Legiere najlepiej jest aplikować rano i wieczorem. Efekty działania kremu zauważysz po ok. 3-4 tygodniach. Dla pełnego efektu, producent zaleca przeprowadzić kurację trwającą ok. 3 miesiące.

Opinie o Saint Legiere Clinical Repair

Polecam ten krem wszystkim kobietom. Zaczęły pojawiać się u mnie zmarszczki w okolicy ust oraz uczu, a ten krem wszystko zniwelował. Konsystencja jest lekka, przyjemna i nie zapycha!

Długo szukałam skutecznego kremu anti-ageing o naturalnym składzie. Mój wybór padł na Saint Legiere i nie żałuję, bo moja skóra obecnie jest w doskonałej kondycji!

Anna Krajewska

29 lat Anna Krajewska specjalista w dziedzinieOrtoptystka:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Uniwersytet Medyczny w Łodzi dało wiele inspiracji Katowice

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *