Ujawnienie powiązania

Zobacz nasze pełne ujawnienie informacji o podmiotach stowarzyszonych w celu uzyskania odszkodowania i miejsca docelowego reklamy w celu generowania przychodów.

Będziemy mieli również naszą zaktualizowaną politykę redakcyjną, reklamową i sponsorską na 2018 r., Abyś mógł ją zobaczyć.

W nadziei, że będziemy zgodni z wytycznymi WHO, chcemy, abyście dobrze wiedzieli i przyjęli następujące wskazówki dotyczące reklam i linków do postów produktów na tej stronie:

Wszelkie / wszystkie linki na stronie (większość naszych linków jest wewnętrzna, aby dodać wartość wyszukiwania do danego produktu / korzyści) to linki partnerskie, które możemy otrzymać niewielką prowizję ze sprzedaży niektórych przedmiotów (cena pozostanie taka sama dla ciebie ).

Prowadzenie witryny wiąże się z powiązanymi kosztami i wymaganiami hostingowymi, aby utrzymać ją, reklamy i linki partnerskie są sposobem na zrekompensowanie tych kosztów.

Dla wszystkich linków partnerskich do produktu (nie oferujemy żadnych produktów bezpośrednio) jest to coś, czego użyliśmy lub zbadaliśmy, a także wspieramy lub polecamy nawet bez odszkodowania.
Wiele z naszych treści koncentruje się na ogólnym zdrowiu i dobrym samopoczuciu, ale należy uważnie obserwować wszystko, co wygląda, jakby mogło poprawić lub wskazać rozwiązanie zapewniające lepsze warunki życia i jakość życia.

Dla pełnej przejrzystości mamy reklamy u góry, na pasku bocznym, w treści i na dole artykułów. Staramy się dać każdemu z naszych cennych wirtualnych gości lepszą odpowiedź niż przed wizytą u nas. Jakość zawsze była naszym priorytetem, dlatego chcemy działać optymalnie, zachowując pełną przejrzystość w zakresie naszego modelu reklamy i przychodów.
Skontaktuj się i daj nam znać, jak poprawić. Jesteśmy po to, aby służyć (i chronić) Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, umożliwiając ludziom dzielenie się doświadczeniami lub zadawanie pytań na temat szerokiej gamy praktycznych produktów i rozwiązań poprawiających jakość życia.