Lefery – Twoje panaceum na zmarszczki

Twarz to nasza wizytówka, dlatego musimy zadbać, aby wyglądała jak najlepiej. Pewnie żadna z nas nie chce pokazywać innym zmarszczek, które zdradzają nasz wiek. Dlatego konieczna jest intensywna profilaktyka przeciwstarzeniowa i  przeciwdziałanie oznakom starzenia.  Jednak zanim zdecydujesz się na zabieg z użyciem botoksu, sprawdź mniej inwazyjne metody odmładzające, takie jak kuracja Lefery Active Cell Regeneration for Day.

Efektywne mikrocząsteczki

W odróżnieniu od innych kremów na zmarszczki, krem Lefery Active Cell Regeneration for Day w swoim składzie zawiera mikrocząsteczki składników aktywnych. Zmniejszenie cząsteczek kwasu hialuronowego czy kolagenu to owoc badań technologii molekularnej. Odkrycie okazało się tak przełomowe, że jego twórcy zostali nagrodzeni Nagrodą Nobla. Aktywne mikrocząsteczki zawarte w kremie Lefery przenikają przez wierzchnie warstwy naskórka aż do skóry właściwej. To właśnie tutaj regeneracji ulegają komórki skóry (fibroblasty).

Odmładzający eliksir dla skóry

Skład kremu Lefery został tak dobrany, aby zawierał wszystkie niezbędne dla skóry składniki aktywne. Za napięcie i ujędrnienie skóry odpowiada kolagen, którego ubywa w skórze już po 30-tym roku życia. Mikrocząsteczkowa formuła kolagenu o wysokiej aktywności wnika w głąb skóry i wypełnia zmarszczki. W kremie Lefery znajdziemy również kwas hialuronowy oraz olej z ogórecznika, które nawilżają i uelastyczniają skórę. Z kolei d-pantenol koi i łagodzi podrażnienia, intensywnie wspiera regenerację skóry.

Z kremem Lefery zmarszczki to przeszłość

Innowacyjna formuła kuracji Lefery Active Cell Regeneration for Day to gwarancja skuteczności w odmładzaniu skóry.  Za stworzenie tej niezwykłej formuły odpowiada profesor Romain Lefery, należący do Amerykańskiego Stowarzyszenia Dermatologicznego. Również on zorganizował pierwsze testy kremu Lefery Active Cell Regeneration. W jego badaniu udział wzięło 435 kobiet, które jednogłośnie potwierdziło działanie kremu na zmarszczki:

  • Całkowite spłycenie zmarszczek
  • Podniesienie owalu twarzy
  • Rozjaśnienie skóry i zlikwidowanie zasinień pod oczami

42 lat Mieczysław Adamczyk pracuje jakoInstruktor Terapii Uzależnień:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach dało wiele inspiracji Poznań

Tutaj polecana strona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *