Zdrowie i Ty

Jaki krem przeciw zmarszczkom wybrać?

Kto z nas nie marzy o idealnie gładkiej skórze po 40-tym roku życia? Z całą pewnością znaczna większość z nas. Jednakże już po trzydziestce należy zmienić nasz ulubiony krem na ten z właściwościami przeciwzmarszczkowymi. Pomóc w wyborze może ostatnie odkrycie francuskich genetyków, dzięki któremu szybko przywrócisz dawną świeżość swej cery.

Czemu  powstają zmarszczki?

Estrogeny zmniejszają swoją ilość w organizmie kobiety wraz z jej wiekiem, a struktura skóry całkowicie się zmienia. O ile warstwa rogowa robi się coraz grubsza, o tyle pozostałe warstwy tracą swą witalność. Zaczynają pojawiać się zmarszczki mimiczne przez rozpad połączeń elastyny i kolagenu. Skóra staje się coraz bardziej poszarzała i nawilżona, gdyż gruczoły łojowe produkują coraz mniej sebum. Cera wygląda coraz starzej, jest sucha, mało elastyczna i wiotka.

By wybrać odpowiedni krem dostosowany do potrzeb naszej skóry musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na składniki:

Pantenol – Zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność oraz stymuluje podziały komórkowe

Kwas hialuronowy – wiąże wodę w głębszych warstwach skóry, dzięki czemu nasza cera jest nawilżona i uelastyczniona.

Kolagen – jest odpowiedzialny za elastyczność i ukrwienie skóry

Olejki owocowe – przyśpieszają odbudowę DNA

Krem Lefery Active Cell Regeneration to produkt, który posiada wszelkie niezbędne związki potrzebne do zachowania młodej skóry. Już po 4 tygodniach stosowania można zauważyć zdecydowaną poprawę i to w najgłębszych warstwach. W dodatku przy ewentualnym niezadowoleniu, producent gwarantuje zwrot kosztów. Sława kremu Lefery roznosi się od Francji po cały świat, a póki co w Polsce jest dostępny przez Internet.

Maciej Szczepański

45 lat Maciej Szczepański specjalista w dziedzinieOpiekunka Dziecięca: Wykształcenie zdobyte: Gdański Uniwersytet Medyczny Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Wrocław

Tutaj polecana strona

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *